752081823JPTR13
CTS Resistor Products
Produkt-Nr.:
752081823JPTR13
Beschreibung:
RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SRT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 7
Height - Seated (Max) 0.100" (2.53mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series 752
Power Per Element 80mW