752101332GPTR13
CTS Resistor Products
Produkt-Nr.:
752101332GPTR13
Beschreibung:
RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 9
Height - Seated (Max) 0.100" (2.53mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series 752
Power Per Element 80mW