752163103GP
CTS Resistor Products
Produkt-Nr.:
752163103GP
Beschreibung:
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16DRT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.100" (2.53mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series 752
Power Per Element 160mW