752181332GPTR7
CTS Resistor Products
Produkt-Nr.:
752181332GPTR7
Beschreibung:
RES ARRAY 16 RES 3.3K OHM 18DRT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 16
Height - Seated (Max) 0.100" (2.53mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series 752
Power Per Element 80mW