752243450GP
CTS Resistor Products
Produkt-Nr.:
752243450GP
Beschreibung:
RES ARRAY 12 RES 45 OHM 24DRT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 12
Height - Seated (Max) 0.100" (2.53mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series 752
Power Per Element 160mW