7565N331J103LE
Knowles Novacap
Produkt-Nr.:
7565N331J103LE
Hersteller:
Knowles Novacap
Beschreibung:
CAP CER 330PF 10KV C0G/NP0 RAD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.975" (24.76mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.780" (19.80mm)
Voltage - Rated 10000V (10kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.900" L x 0.402" W (22.86mm x 10.20mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case Radial
Thickness (Max) -
Mfr Knowles Novacap
Capacitance 330 pF