75KEHD10ABSD
TE Connectivity Corcom Filters
Produkt-Nr.:
75KEHD10ABSD
Beschreibung:
KEH 75A 2S SP DELTA BS 440 VAC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CSA, UL
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series KEH-BS
Mfr TE Connectivity Corcom Filters
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC 440V
Current 75 A