76-IST8-10C
NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
76-IST8-10C
Beschreibung:
PVC INS SPADE TERM 8AWG 100BAG
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Color White
Width - Outer Edges 0.394" (10.00mm)
Contact Finish Electro-Tin
Termination Crimp
Mounting Type -
Product Status Active
Wire Gauge 8 AWG
Series -
Length - Overall 1.142" (29.00mm)