768141182GPTR13
CTS Resistor Products
Produkt-Nr.:
768141182GPTR13
Beschreibung:
RES ARRAY 13 RES 1.8K OHM 14SOIC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 13
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series 768
Power Per Element 100mW
Package / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)