768201103GPTR13
CTS Resistor Products
Produkt-Nr.:
768201103GPTR13
Beschreibung:
RES ARRAY 19 RES 10K OHM 20SOIC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 19
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series 768
Power Per Element 100mW
Package / Case 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)