770W-X2/12
Qualtek
Produkt-Nr.:
770W-X2/12
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
PWR ENT RCPT IEC320-C8 PNL SLDR
Benutzer handbuch
Number of Positions 2
Ingress Protection -
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 24.50mm x 12.50mm
Approval Agency CSA, UL, VDE
Termination Solder
Mounting Type Panel Mount, Snap-In; Through Hole
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Current Rating - Circuit Breaker -
Series 770W
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness 0.024" ~ 0.079" (0.60mm ~ 2.00mm)
Current Rating - Appliance Inlet 2.5A