774W-10/01
Qualtek
Produkt-Nr.:
774W-10/01
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
PWR ENT INLET/OUTLET IEC320-C13
Auf Lager : 2361
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Positions 3 per connection (2)
Ingress Protection -
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 50.70mm x 33.50mm
Approval Agency CSA, cURus
Termination Quick Connect - 0.189" (4.8mm)
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Current Rating - Circuit Breaker -
Series 774W
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness 0.039" (1.00mm)
Current Rating - Appliance Inlet 10A
Connector Style IEC 320-C13
Mfr Qualtek
Connector Type Receptacle, Female Sockets; Receptacle, Male Blades
Accomodates a Fuse No
Features -
Filter Type Unfiltered - Commercial
Package Bulk
Switch Features -
Current Rating - Filter -
Base Product Number 774W-10