7F.20.8.120.2055
Finder Relays, Inc.
Produkt-Nr.:
7F.20.8.120.2055
Beschreibung:
FAN W/FILTER SIZE 2 32.4CFM 120V
Benutzer handbuch
Series 7F
Type Fan
Specifications Fan, AC, Square, 32.4 CFM
Mfr Finder Relays, Inc.
Package Box
Size / Dimension 4.92" L x 4.92" W (125.0mm x 125.0mm)
Product Status Active
Weight -
Voltage - Input 120VAC