7N24570001
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7N24570001
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 24.5760MHZ CMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type -
Size / Dimension 0.276" Dia x 0.197" L (7.00mm x 5.00mm)
Series 7N
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply -
Base Resonator Crystal
Frequency 24.576 MHz