8-92RC-BD-16
Leader Tech Inc.
Produkt-Nr.:
8-92RC-BD-16
Hersteller:
Leader Tech Inc.
Beschreibung:
0.09 X 0.92 BD 16--8-92RC-BD-16-
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 121°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Plating - Thickness -
Material Beryllium Copper
Product Status Active
Series -
Type Fingerstock
Length 16.000" (406.40mm)
Shelf Life Start -
Mfr Leader Tech Inc.
Plating Unplated
Height 0.080" (2.03mm)
Shelf Life -
Package Bulk
Attachment Method Adhesive
Width 0.920" (23.37mm)