8250-683K-RC
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
8250-683K-RC
Beschreibung:
FIXED IND 68MH 24MA 410 OHM TH
Auf Lager : 1364
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 4mA
Inductance Frequency - Test 79 kHz
Q @ Freq 50 @ 79kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 24 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 410Ohm Max
Inductance 68 mH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 350kHz