844004AGI-04LFT
Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
844004AGI-04LFT
Paket:
24-TSSOP
Beschreibung:
IC FREQ SYNTH 24TSSOP
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratio - Input:Output 2:4
Differential - Input:Output No/Yes
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 24-TSSOP
PLL Yes
Series FemtoClock®
Input LVCMOS, LVTTL, Crystal
Type Frequency Synthesizer
Package / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Output LVDS
Mfr Renesas Electronics America Inc
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 680MHz
Base Product Number 844004A