87952AYI-147LFT
Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
87952AYI-147LFT
Paket:
32-TQFP (7x7)
Beschreibung:
IC MULT ZDB 32TQFP
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratio - Input:Output 1:11
Differential - Input:Output No/No
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 32-TQFP (7x7)
PLL Yes with Bypass
Series -
Input LVCMOS, LVTTL
Type Multiplier, Zero Delay Buffer
Package / Case 32-LQFP
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Output LVCMOS, LVTTL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 180MHz
Base Product Number 87952A