8N4SV76EC-0025CDI
Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
8N4SV76EC-0025CDI
Paket:
6-CLCC (7x5)
Beschreibung:
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 140 mA
Product Status Active
Supplier Device Package 6-CLCC (7x5)
Series FemtoClock® NG
Type VCXO
Package / Case 6-CLCC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 25MHz