90234541-C4
Elesa USA Corporation
Produkt-Nr.:
90234541-C4
Beschreibung:
ERX-P (INCH SIZES), ADJUSTABLE H
Benutzer handbuch
Thread/Screw/Hole Size 3/8"-16
Series ERX.
Type Rotating
Mfr Elesa USA Corporation
Height 2.130" (54.10mm)
Material Polyamide
Length - Center to Center 3.070" (77.98mm)