9106-75-AL
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
9106-75-AL
Beschreibung:
ROUND SPACERPLAIN ALUMINUM1.5 IN
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.748" (19.01mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Weight -
Series -
Length - Overall 0.750" (19.05mm) 3/4"
Between Board Height 0.594" (15.08mm)