9250A-223-RC
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
9250A-223-RC
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 290MA 960 MOHM TH
Auf Lager : 2337
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 220mA
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 290 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 960mOhm Max
Inductance 22 µH
Series 9250A
Type Molded
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 41MHz
Mfr Bourns Inc.
Package Bulk
Material - Core Ferrite
Base Product Number 9250A