Keystone Electronics
Produkt-Nr.:
957
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG USB3.0 MICRO USB B SLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.325
$3.325
25
$3.2946
$82.365
100
$3.23
$323
250
$3.023394
$755.8485
500
$2.679
$1339.5
1000
$1.906042
$1906.042
2500
$1.7746
$4436.5
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 1500 |
| Current Rating (Amps) | 1.8A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Voltage - Rated | 30V |
| Shielding | Shielded |
| Gender | Plug |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | - |
| Shell/Shielding Material | Steel |
| Series | - |
| Number of Ports | 1 |
| Specifications | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed (USB 3.0)) |
| Insulation Color | Black |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Connector Type | USB - micro B |
| Features | - |
| Number of Contacts | 10 |
| Package | Bulk |