Zuhause / Crystals / 9B-3.6864MBBK-B
minImg
9B-3.6864MBBK-B
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
9B-3.6864MBBK-B
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
CRYSTAL 3.6864MHZ 20PF TH
Auf Lager : 879
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Ratings -
Series 9B
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 3.6864 MHz