A/100KS-O-BB
Automation Components, Inc.
Produkt-Nr.:
A/100KS-O-BB
Beschreibung:
100,000 Ohm Thermistor, Outside
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
B0/50 -
Resistance Tolerance -
B25/100 -
B Value Tolerance -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire 14.00" (355.60mm)
Series A/100KS
Resistance in Ohms @ 25°C 100k