A0512S-W25
Mornsun America, LLC
Produkt-Nr.:
A0512S-W25
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 2 OUTPUT 0.25W 1
Benutzer handbuch
Voltage - Input (Max) 5.5V
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 4.5V
Package / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Efficiency -
Mfr Mornsun America, LLC
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.5mm x 6.1mm x 10.2mm)
Number of Outputs 2
Control Features -
Series A_S-W25 (250mW)
Power (Watts) 250 mW