A10092-155
Laird Technologies - Thermal Materials
Produkt-Nr.:
A10092-155
Beschreibung:
THERM PAD 203.2MMX203.2MM PINK
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Pink
Backing, Carrier -
Outline 203.20mm x 203.20mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 6.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0100" (0.254mm)