A150N50X4C
TTM Technologies, Inc.
Produkt-Nr.:
A150N50X4C
Beschreibung:
RF ATTENUATOR 50OHM
Benutzer handbuch
Frequency Range 0 Hz ~ 3 GHz
Series -
Power (Watts) 150W
Attenuation Value -
Package / Case Nonstandard SMD
Mfr TTM Technologies, Inc.
Package Bag
Impedance 50 Ohms