A15673-15
Laird Technologies - Thermal Materials
Produkt-Nr.:
A15673-15
Beschreibung:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 228.60mm x 228.60mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 1.5W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0150" (0.381mm)