A15710-19
Laird Technologies - Thermal Materials
Produkt-Nr.:
A15710-19
Beschreibung:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GREEN
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Green
Backing, Carrier -
Outline 228.60mm x 228.60mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 1.2W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.190" (4.83mm)