A15754-14
Laird Technologies - Thermal Materials
Produkt-Nr.:
A15754-14
Beschreibung:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
Auf Lager : 86
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Shape Square
Thermal Resistivity 0.19°C/W
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 228.60mm x 228.60mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 7.8W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.140" (3.56mm)