A15996-12
Laird Technologies - Thermal Materials
Produkt-Nr.:
A15996-12
Beschreibung:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 228.60mm x 228.60mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 5.0W/m-K
Product Status Not For New Designs
Thickness 0.120" (3.05mm)