A16365-13
Laird Technologies - Thermal Materials
Produkt-Nr.:
A16365-13
Beschreibung:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 228.60mm x 228.60mm
Material Elastomer
Thermal Conductivity 2.0W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.130" (3.30mm)