A17666-17
Laird Technologies - Thermal Materials
Produkt-Nr.:
A17666-17
Beschreibung:
THERM PAD 457.2X457.2MM BLUE
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier -
Outline 457.20mm x 457.20mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 2.8W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.170" (4.32mm)