A17682-018
Laird Technologies - Thermal Materials
Produkt-Nr.:
A17682-018
Beschreibung:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 228.60mm x 228.60mm
Material Silicone, Ceramic Filled
Thermal Conductivity 3.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0180" (0.457mm)