A17689-18
Laird Technologies - Thermal Materials
Produkt-Nr.:
A17689-18
Beschreibung:
THERM PAD 457.2X457.2MM PINK
Thermal Resistivity -
Color Pink
Backing, Carrier -
Outline 457.20mm x 457.20mm
Material Silicone, Ceramic Filled
Thermal Conductivity 5.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.180" (4.57mm)