A17690-19
Laird Technologies - Thermal Materials
Produkt-Nr.:
A17690-19
Beschreibung:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM PINK
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Pink
Backing, Carrier -
Outline 228.60mm x 228.60mm
Material Silicone, Ceramic Filled
Thermal Conductivity 5.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.190" (4.83mm)