A17712-16
Laird Technologies - Thermal Materials
Produkt-Nr.:
A17712-16
Beschreibung:
THERM PAD 457.2X457.2MM W/ADH
Thermal Resistivity -
Color Yellow
Backing, Carrier -
Outline 457.20mm x 457.20mm
Material Elastomer
Thermal Conductivity 1.2W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.160" (4.06mm)