A17931-14
Laird Technologies - Thermal Materials
Produkt-Nr.:
A17931-14
Beschreibung:
THERM PAD 457.2X457.2MM GRAY
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 457.20mm x 457.20mm
Material Silicone, Ceramic Filled
Thermal Conductivity 2.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.140" (3.56mm)