A302-600-B2
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
A302-600-B2
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
INVERTER 24VDC 600W 2 OUTLET
Benutzer handbuch
Connector - AC Output NEMA 5-15R
Remote Capability No
Size 8.27" L x 6.81" W x 2.56" H (210.0mm x 173.0mm x 65.0mm)
Connector - Voltage Input Terminals
Power - Output Continuous 600 W
Power - Output Surge 1.2 kW
Product Status Active
Series A300-600
Type Inverter
AC Outlets 2
Region Utilized North America
Voltage - Output 110VAC
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features -
Package Box
Voltage - Input 24VDC