A682M20X7RL5TAA
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
A682M20X7RL5TAA
Beschreibung:
CAP CER 6800PF 500V X7R AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 500V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.197" L (3.00mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series A
Package / Case Axial
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 6800 pF