A80386DXL-33
Advanced Micro Devices
Produkt-Nr.:
A80386DXL-33
Paket:
132-CPGA (37.59x37.59)
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
IC MPU 33MHZ 132CPGA
Auf Lager : 47
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 10
Benutzer handbuch
Display & Interface Controllers -
Core Processor Am386DXL
Speed 33MHz
Operating Temperature 0°C ~ 100°C (TC)
Security Features -
USB -
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 132-CPGA (37.59x37.59)
Series -
Package / Case 132-BCPGA
Additional Interfaces -
Ethernet -
Number of Cores/Bus Width 1 Core, 32-Bit
RAM Controllers -
Mfr Advanced Micro Devices
Voltage - I/O 5V