A9AAT-1006F
TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
A9AAT-1006F
Beschreibung:
FLEX CABLE - AFE10T/AF10/AFE10T
Auf Lager : 2533
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Number of Positions 10
Length 6.00" (152.40mm)
Mfr TE Connectivity AMP Connectors
Pitch 0.100" (2.54mm)