Zuhause / Crystals / AA-8.192MAHE-T
minImg
AA-8.192MAHE-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
AA-8.192MAHE-T
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
CRYSTAL 8.1920MHZ 12PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series AA
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 8.192 MHz