AA10S-050A-R
Phihong USA
Produkt-Nr.:
AA10S-050A-R
Hersteller:
Phihong USA
Beschreibung:
WALL MOUNT - AU - DC CORD - BARR
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency AS/NZS
Input Connector AS 3112
Size / Dimension 2.80" L x 1.34" W x 2.17" H (71.2mm x 34.0mm x 55.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series AA10S (10W)
Power (Watts) 10 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized Australia
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 5V
Standard Number 60950-1; 62368-1
Mfr Phihong USA
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC