AA1218JK-07220RL
YAGEO
Produkt-Nr.:
AA1218JK-07220RL
Beschreibung:
RES SMD 220 OHM 1W 1812 WIDE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 220 Ohms
Series AA
Power (Watts) 1W