AA2512FK-071M2L
YAGEO
Produkt-Nr.:
AA2512FK-071M2L
Hersteller:
YAGEO
Paket:
2512
Beschreibung:
RES SMD 1.2M OHM 1% 1W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.2 MOhms
Series AA
Power (Watts) 1W