Zuhause / Crystals / AB-19.200MAGE-T
minImg
AB-19.200MAGE-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
AB-19.200MAGE-T
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series AB
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 19.2 MHz