AB14600B1179
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AB14600B1179
Beschreibung:
13900-15300 MHZ CAVITY BAND PASS
Benutzer handbuch
Insertion Loss 0.8dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.945" L x 1.409" W (151.00mm x 35.80mm)
Height (Max) 0.984" (25.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 1.4GHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 14.6GHz Center