AB1780B1205
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AB1780B1205
Beschreibung:
1780 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.772" L x 5.000" W (172.00mm x 127.00mm)
Height (Max) 1.732" (44.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 115MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.2dB
Frequency 1.78GHz Center